ZOBACZ NASZE NAJLEPSZE PROMOCJE

Ostrzałka do noży THE EDGE bushSHARP niebieska + krzesiwo

35,00 
THE EDGE bushSHARP to turystyczna ostrzałka do noży gładkich i ząbkowanych, wyposażona w gwizdek alarmowy, krzesiwo oraz osełkę do nożyczek.

Piła Silky Bigboy 360-10

310,00 
Piła Silky Bigboy 360-10 to idealna piła dla pasjonatów bushcraftu. Słynie z agresywnego cięcia. Piła Silky charakteryzuje się tym, że podczas pracy działa tylko w jedną stronę, mianowicie do siebie. Dzięki tej technice cięcia nasza ręka o dużo mniej się męczy. Piła Bigboy jest większym bratem modelu Gomboy. Jeżeli planujesz budowę własnego szałasu w lesie ta piła do drewna będzie niezastopiąna

Scyzoryk Victorinox Sentinel 0.8413.3

132,00 
Scyzoryk Victorinox Sentinel 0.8413.3 to szwajcarski nóż oficerski o minimalistycznym designie, wykonany z trwałych materiałów i wyposażony w blokowane ostrze, co gwarantuje jego niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Idealny dla turystów, majsterkowiczów i wędkarzy. Posiada duże ostrze, wykałaczkę, pęsetę i kółko do kluczy.

Najlepsze promocje w sklepie bushcraftowym Leśni Ludzie

Jeśli jesteś entuzjastą bushcraftu i szukasz najlepszych promocji, sklep Leśni Ludzie jest dla Ciebie idealnym miejscem. Ten znany sklep z asortymentem bushcraftowym dostarcza niezawodnych produktów w doskonałej jakości w przystępnej cenie. Co więcej, oferują ciągłe promocje, dzięki którym możesz jeszcze bardziej oszczędzić na swoich zakupach.Doskonale znamy potrzeby naszych klientów ponieważ sami chodzimy do lasu na biwaki. Wiemy, że dobry sprzęt bushcraftowy jest niezbędny, aby móc czerpać jak najwięcej radości z wypraw w lesie. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze promocje, abyś mógł zaoszczędzić czasami nawet do 40% na swoim zakupie. Nasz sklep oferuje wiele różnych akcji promocyjnych, które obejmują wszystko, co jest potrzebne do wypraw bushcraftowych. Możesz skorzystać ze zniżek na namioty, plecaki, odzież, sprzęt kempingowy, śpiwory i inne akcesoria bushcraftowe. Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, możesz być pewien, że w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w przystępnej cenie. Aby uzyskać więcej korzyści z naszych promocji, możesz dołączyć do naszego newslettera który oferuje dodatkowe zniżki i korzyści dla częstych klientów.

W sklepie Leśni Ludzie znajdziesz promocje na znane marki produktów

W naszym bushcraftowym sklepie znajdziesz promocje na znane marki produktów jak piły Silky, butelki filtrujące wodę Grayl, noże Benchmade, Kizer, Mora oraz wiele innych. Promocje w sklepie bushcraftowym Leśni Ludzie publikowane są rónież w naszej grupie na facebooku o nazwie Bushcraft – Leśni Ludzie. Serdecznie zapraszamy Cię abyć do niej dołączył wtedy na pewno nie ominą Cię promocje w sklepie.