Newsy

Hamak Zorza II czyli ciekawa propozycja od firmy Flyhamak

hamak flyhamak zorza II

Bushcraftowo – survivalowy Hamak ZORZA II w kolorze ciemnej oliwki lub brązu to idealny produkt dla miłośników turystyki leśnej i bushcraftu, którzy chcą spać w lesie w trudnych warunkach noclegowych, zarówno na nizinach, jak i w górach. Hamak ZORZA II daje dużo przestrzeni do wygodnego leżenia i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Hamak ZORZA II od firmy Flyhamak jest dedykowany dla osób o wzroście do 209 cm, a jego wytrzymałość wynosi 250 kg. Wykonany jest z wytrzymałego materiału w splocie RipStop, a dodatkowo posiada zintegrowaną moskitierę, underblanket oraz cięciwę. Dostępny jest w kolorze ciemnej oliwki.

Waga hamaka wraz z opakowaniem i systemem zawieszenia wynosi od 1740 do 1900 g. Hamak ma wymiary 350 x 150 cm, a wykonany jest z nylonu 1,9 w splocie RipStop.

hamak zorza II

Charakterystyczne cechy Hamaka ZORZA II to:

  • Asymetryczny kształt, który zapewnia bardzo wygodne płaskie ułożenie ciała.
  • Zintegrowana moskitiera o dużej wytrzymałości i gęstych oczkach, która zabezpiecza przed insektami.
  • Underblanket regulowany poprzez 4 ściągane gumki, pozwala to na pełną wymianę wilgoci oraz regulację temperatury (w miarę potrzeby i spadku temperatury).
  • Wymiary hamaka zapewniają komfortowy wypoczynek nawet osobom o wzroście ok. 209 cm.
  • Posiada poręczne i regulowane organizery siatkowe zawieszone na cięciwie.
  • Posiada wejście rozpinane na całej długości (zamek firmy YKK) z dwóch stron.
  • Uszyty jest z najlepszego materiału – lekkiego 53 g/m Ripstop Nylonu, bardzo wytrzymałego i oddychającego, nie chłonie wilgoci – DWR; jest dodatkowo matowy, co nie daje uczucia ślizgania, a przy tym nie jest czepliwy.

Hamak ZORZA II to rozbudowana wersja hamaka ZORZA I, która zapewnia komfortowy wypoczynek nawet w chłodne dni dla każdego uprawiającego turystykę leśną, survivalową czy bushcraftową. Materiał hamaka jest oddychający, a dzięki splocie RipStop jest bardziej wytrzymały na rozdarcia, co pozwala na korzystanie z niego w niekorzystnych warunkach.

Podsumowując, Hamak ZORZA II to produkt, który zadowoli wymagających turystów oraz pasjonatów bushcraftu i survivalu, hamak spełni swoje zadanie w sezonie od wczesnej wisny do późnej jesieni.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz