Bushcraft

Hamak Zorza I – Nowość od marki Flyhamak

hamak zorza

Jeśli jesteś miłośnikiem turystyki leśnej, bushcraftu lub survivalu, to z pewnością ucieszy Cię informacja o nowości od marki Flyhamak – Hamak ZORZA I. Ten dedykowany hamak w ciemno oliwkowym kolorze jest idealnym rozwiązaniem do nocowania w lesie. Wygodny i lekki, posiada zintegrowaną moskitierę, która zapewni Ci spokojny sen i ochroni przed insektami.

Moskitiera jest wszyta z dwóch stron, aby uzyskać lepszy dostęp do hamaka w kształcie asymetrycznym, co zapewni Ci wygodniejsze leżenie. Hamak został wykonany z super mocnego materiału Nylon w RipStop, który jest bardziej wytrzymały na rozdarcia, dzięki czemu można z niego korzystać w trudnych warunkach. Asymetryczny kształt hamaka zapewnia bardzo wygodne płaskie ułożenie ciała, a wbudowana na stałe cięciwa powoduje jeszcze lepsze ułożenie. Dodatkowo, nad głową znajdują się wygodne dwie kieszenie na wodę, komórkę czy latarkę.

Hamak ZORZA I plus kompletny system zawieszenia tj. Whoopie Sling rozkłada się bardzo szybko po 2-3 minutach i jest gotowy do wygodnego leżenia. Do Hamaka można włożyć karimatę lub materacyk i wygodnie spać nawet w niższych temperaturach. Dla większej wygody polecamy ociepliny (underquilt) letnie lub zimowe, które można nabyć w sklepie.

Jakie wymiary posiada hamak Flyhamak Zorza I?

Hamak ZORZA I posiada długość 350 cm, co daje możliwość super wygodnego leżenia osobom bardzo wysokim do 209 cm wzrostu. Produkt wykonany w technologii asymetrycznej umożliwia płaskie ułożenie ciała, a moskitiera rozpinana z obu stron daje możliwość dowolnego kierunku wchodzenia do hamaka. Elastyczne boczne odciągi powodują lepszą pracę całego hamaka, co skutkuje idealnym ułożeniem ciała.

Hamak ZORZA I w kolorze ciemnej oliwki to gwarancja wypoczynku i przygody w warunkach leśnych. Jego mały ekwipunek daje wiele możliwości, a materiał wykonany z oddychającego materiału zapewni Ci maksymalny komfort podczas wypoczynku na łonie natury.

Dodaj komentarz