Bushcraft

Zlot Leśni Ludzie idą w las 2023

licytacje na zlocie Leśni Ludzie idą w Las

Jak było na zlocie pasjonatów bushcraftu Leśni Ludzie idą w las 2023?

Organizacja zlotu dla prawie 250 osób nie była łatwym zadaniem, ale w końcu udało nam się to zrealizować. Na miejscu zapewniliśmy dostęp do bieżącej wody pitnej, toalet oraz kuchni polowej. Dodatkowo przygotowaliśmy ponad 10 m3 drewna opałowego, aby każdy mógł sobie rozpalić kontrolowane ognisko. Podczas zlotu odbyły się również ciekawe prelekcje i prezentacje produktów firm związanych z tematyką bushcraftu.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego wydarzenia. Niestety, pogoda nie była dla nas łaskawa i musieliśmy przeżyć cztery pory roku w ciągu kilku dni – padał deszcz, grad, wychodziło słoneczko, a nawet mieliśmy okazję podziwiać piękną tęczę. W tym roku Leśni Ludzie idą w las odbyły się na południu polski w miejscowości Wojkowice. Bardzo dziękujemy burmistrzowi miasta Wojkowice – Tomasz Szczerba za pomoc w organizacji tego zlotu

Zapraszam Was do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia oraz już teraz informuję, że za rok kolejny zlot odbędzie się na pewno!

Leśni Ludzie idą w las – charytatywny zlot dla Kamila z Wojkowic

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w licytacji sprzętu turystycznego na naszym spotkaniu charytatywnym na rzecz Kamila z Wojkowic, chorego na raka. Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać ponad 17 000 zł, które zostaną przekazane na pomoc dla Kamila.

Jesteśmy wdzięczni zarówno sponsorom naszego zlotu, którzy przekazali sprzęt do licytacji, jak i wszystkim uczestnikom, którzy chętnie i z zaangażowaniem licytowali. Wasze wsparcie i zaangażowanie w tę szlachetną sprawę jest nieocenione.

Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do poprawy sytuacji Kamila i innych osób potrzebujących pomocy. Dziękujemy jeszcze raz za Waszą solidarność i życzliwość.

Zobacz relację video z naszego zlotu Leśni Ludzie idą w Las

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LEŚNYCH LUDZI

ZGARNIJ 4% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY

Zobacz naszą Politykę Prywatności

Dodaj komentarz