Bushcraft, Newsy

Nowe kolory hamaków i tarpów Lesovik

Nowe kolory hamaków i tarpów Lesovik

Marka Lesovik ma powody do radości! W tym roku obchodzą swoje 10 urodziny, a aby uczcić to wydarzenie, postanowili wprowadzić do oferty zupełnie nowe kolory. Inspiracją do stworzenia nowych barw była natura, a jednocześnie nawiązywano do historii marki.

Nowe kolory to: Burgundy Ron, Midnight Sky i Golden Brown. Znajdziecie je w wybranych produktach marki: hamakach, tarpach, Larvach i Hubach. Każdy z nich niesie ze sobą znacznie więcej niż tylko odcień.

Kolor Golden Brown

Golden Brown to barwa przywodząca na myśl smak egzotycznych przypraw lub łyżkę miodu zanurzonego w kubku grzańca. Nawiązuje do koloru Coyote Brown znanego z wcześniejszych produktów marki. Golden Brown ma teksturę jak promienie słońca, które chwytają za obie dłonie i prowadzą do odległych krain. ?? ?? Niektórzy widzą w nim kolor rozgrzanych piasków pustyni, inni przypominają sobie smak egzotycznych przypraw. Inspiracja producenta do stworzenia tego koloru jest znacznie bliższa, lokalna, domowa: łyżka miodu zanurzona w kubku grzańca pitego przy ostatnich promieniach zachodzącego słońca podczas długiego, wspaniałego dnia na szlaku. ? To także hołd dla przeszłości – niektórzy z Was pamiętają hamaki w kolorze Coyote Brown. Nowe wcielenie tego piaskowo-brązowego koloru jest głębsze, bardziej soczyste i pięknie współistnieje z sosnowymi lasami. Nowy kolor będzie dostępny w naszych hamakach, wzbogacając gamę Kangaroo Brown, który znajduje się w Zmorach, Grozach, Heksach, Larvach i Hubach.

Golden Brown

Kolor Midnight Sky

Z biegiem dnia zmienia się, przechodząc od szaro-niebieskiego do całkowitej czerni, a nocą wisi między drzewami jak skórzasta błona. Jeżeli spojrzeć na niego romantycznym okiem, może przywieść na myśl pewną dobrze znaną postać: „Jest cichym strażnikiem, uważnym obrońcą… mrocznym rycerzem.” ?

Nowy kolor znajdziecie niemal w każdym naszych produkcie: otrzymały go Duchy i Draki, Zmory, Grozy i Heksy, Larvy i Huby. Zadbaliśmy o to, żeby wszystkie nasze kolory dobrze się komponowały, więc zachęcamy do dowolnego miksowania nowości. ?

Midnight Sky

Kolor Burgundy Ron

Burgundy Ron przypomina dojrzałą śliwkę, mocne wino oraz jesienne wrzosowisko. Od zawsze utożsamiany był z elegancją i wyrafinowaniem.Spotykany jest rzadko, lecz zawsze robi wyjątkowe wrażenie, także w przyrodzie, gdzie układa się chętnie na kwiatach, liściach i krzewach. Zmysłowy i tajemniczy, doskonale komponuje się z jesiennym krajobrazem. ??

Burgundy Ron

Koniecznie dajcie nam znać w komentarzu jak podobają Wam się nowe kolory które zostały wprowadzone przez markę Lesovik. Ja już mam swojego faworyta kolorystycznego. Oczywiście serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hamaków jak i tarpów oraz akcesorii marki Lesovik w naszym sklepie Leśni Ludzie.

Dodaj komentarz