Bushcraft

Hamak Flyhamak URSA II w sprzedaży w 2023 roku.

hamak ursa II

Nowa Ursa od Flyhamak w sprzedaży w 2023 roku?

Przeglądając ostatnio branżowe grupy bushcraftowe na Facebooku zauważyłem, że producent Flyhamak umieśćił dosyć ciekawy post. Po ogromnym sukcesie hamaka URSA na swoikm Facebooku producent umieścił kilka ciekawych zdjęć nowego modelu URSY. Sam producent nazywał ten hamak Hamak URSA II. Czy będzie on lepszy od swojego pierwowzoru? Czas pokaże.

Jestem bardzo ciekawy najnowszego modelu URSY. Ciekawi mnie, jakie zmiany producent naniósł na nowy model. Hamak Ursa podbił serca wielu miłośników hamakowania. Wydawało się, że jest to praktycznie hamak idealny. A jednak jak widać producent idzie o krok dalej i zaskoczył nas informacją o planowanym wypuszczeniu nowego hamaka o nazwie URSA II.

Odpinana na zamek podpinka do hamaka URSA II?

Przeglądając zdjęcia Ursy II można zauważyć, że posiada podpiętą podpinkę ocieplającą hamak. Czyżby nowa URSA II będzie w zestawie posiadała podpinkę od hamaka? Wydaje mi się, że podpinka tak jak moskitiera będzie odpinana za pomocą zamka błyskawicznego tak jak to jest w przypadku moskitiera. Oczywiście są to tylko moje przypuszczenia, jeżeli uzyskamy więcej informacji na temat hamak URSA na pewno będziemy Was informować.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz