Bushcraft

UNDERQUILT AERO 2.0 podpinka do hamaka o wadze 360g

podpinka do hamaka

Nowa podpinka do hamaka UNDERQUILT AERO 2.0 od Leśnego Ludzika

Leśny Ludzik producent polskich hamaków zaprezentował ostatnio swój najnowszy produkt, jakim jest lekka podpinka do hamaka UNDERQUILT AERO 2.0. Waga takiej podpinki to zaledwie  przy wymiarze 200 × 120 cm to zaledwie (z pokrowcem) 360g. Wypełnienie podpinki to CLIMASHIELD Apex 2.0. Producent deklaruje, że zapewni komfort cieplny w temperaturach powyżej 8 stopni, oczywiście posiadając śpiwór odpowiedni do danych warunków biwakowania

Dzięki wymiarom 200 x 120 komfortowo spędzą noc nawet osoby wysokie. Sama podpinka UNDERQUILT AERO 2.0 od Leśnego Ludzika jest na tyle szeroka, że nie ma obawy, aby nam wyjechała w nocy spod… tyłka – deklaruje producent.  Podpinka posiada ściągacz ze stoperem na krótszych krawędziach, oraz regulację typu linelock na krańcach podpinki, co w połączeniu z odpowiednimi gumosznurkami, daje pełen komfort regulacji podczas leżenia – tak by zapewnić idealne dopasowanie do naszej sylwetki.

Banalny montaż, po jednej klamrze na stronę – przeplecione do linek na zakończeniach hamaka, lub dla posiadających cięciwę – do dodatkowej gumki przenoszącej punkt montażu podpinki bliżej środka – dla jeszcze lepszego dopasowania.

Jestem ciekawy jak spisze się w praktyce. Przyznać trzeba, że masa podpinki jest inponującą. Taka podpinka idealnie będzie się nadawała na biwaki wczesnowiosenne jak i późnojesienne.

Dodaj komentarz