Testy

Poduszka do hamaka. Nowy gadżet od Leśnego Ludzika.

poduszka do hamaka

Przez wiele nocy które spędziłem śpiąc w hamakach zawsze zastanawiałem się, czy poduszka do hamaka spełni swoje zadanie. Tak się zastanawiałem i zastanawiał aż w końcu kupiłem poduszkę turystyczną. Poduszka turystyczna Snugpak wpadła na moje wyposażenie i już nie mogłem doczekać się pierwszych testów w terenie. Kiedy w końcu zacząłem swoje testy, bardzo szybko doszedłem do wniosku, że poduszka w hamaku a przynajmniej taką jaką ja mam w ogóle nie ma sensu, bo za każdym razem i tak poduszką wyślizgiwała mi się w nocy z spod głowy.

poduszka hamakowa

Jednak najnowszy produkt Polskiego producenta Leśny Ludzik jakim jest poduszka do hamaka może być bardzo ciekawym rozwiązaniem ponieważ jej pozycja w hamaku jest ustabilizowana gumkolinką. Poduszka do hamaka ma wymiar 28cm x 20cm i waży zaledwie 70g razem z linką. Każda wyposażona jest w uchwyt i regulator – tak by nie zjeżdżała i zawsze była na właściwej dla użytkownika wysokości. Dzięki gumosznurkom nie musimy obawiać się o wypadanie z hamaka i to, że gdzieś nam się zapodziała gdy się wierciliśmy 🙂

Poduszki wypełnione są kulkami silikonowymi polskiej produkcji dzięki czemu dobrze się kompresują przy pakowaniu i zachowują maksymalną sprężystość podczas użytkowania. Poduszka jest idealnym rozwiązaniem na krawędź hamaka gdy chcemy podziwiać widoki, bez odczuwania krawędzi czy taśmy suwakowej przy hamakach MOSKITO lub innych.
Dajcie nam znać w komentarzu co myślicie o takim rozwiązaniu. Osobiście zaciekawił mnie swoim pomysłem, i juz nie mogę się doczekać testów a co najważniejsze Waszych opini na temat tego produktu.
poduszka do hamaka moskito

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.