Testy

Poduszka do hamaka. Nowy gadżet od Leśnego Ludzika.

poduszka do hamaka

Leleka hamak i tarp

Przez wiele nocy które spędziłem śpiąc w hamakach zawsze zastanawiałem się, czy poduszka do hamaka spełni swoje zadanie. Tak się zastanawiałem i zastanawiał aż w końcu kupiłem poduszkę turystyczną. Poduszka turystyczna Snugpak wpadła na moje wyposażenie i już nie mogłem doczekać się pierwszych testów w terenie. Kiedy w końcu zacząłem swoje testy, bardzo szybko doszedłem do wniosku, że poduszka w hamaku a przynajmniej taką jaką ja mam w ogóle nie ma sensu, bo za każdym razem i tak poduszką wyślizgiwała mi się w nocy z spod głowy.

poduszka hamakowa

Produkt polskiego producenta Leśny Ludzik poduszka do hamaka

Jednak najnowszy produkt Polskiego producenta Leśny Ludzik jakim jest poduszka do hamaka może być bardzo ciekawym rozwiązaniem ponieważ jej pozycja w hamaku jest ustabilizowana gumkolinką. Poduszka do hamaka ma wymiar 28cm x 20cm i waży zaledwie 70g razem z linką. Każda wyposażona jest w uchwyt i regulator – tak by nie zjeżdżała i zawsze była na właściwej dla użytkownika wysokości. Dzięki gumosznurkom nie musimy obawiać się o wypadanie z hamaka i to, że gdzieś nam się zapodziała gdy się wierciliśmy ?

Poduszki wypełnione są kulkami silikonowymi polskiej produkcji dzięki czemu dobrze się kompresują przy pakowaniu i zachowują maksymalną sprężystość podczas użytkowania. Poduszka jest idealnym rozwiązaniem na krawędź hamaka gdy chcemy podziwiać widoki, bez odczuwania krawędzi czy taśmy suwakowej przy hamakach MOSKITO lub innych.
Dajcie nam znać w komentarzu co myślicie o takim rozwiązaniu. Osobiście zaciekawił mnie swoim pomysłem, i juz nie mogę się doczekać testów a co najważniejsze Waszych opini na temat tego produktu.
poduszka do hamaka moskito

 1. Tomek pisze:

  gdzie to kupić? leśny ludzik nie ma w sklepie ?

  1. neuron81 pisze:

   Musisz szukać na allegro. Niestety ani my ani Leśny Ludzik nie mamy wiatraczków w sprzedaży, Musimy o tym pomyśleć, bo wydaje nam się, że ten gadżet ma potencjał

   1. Tomek pisze:

    dzięki, ale mi chodziło o poduszkę ? i już znalazłem, ktoś to nazwał podusia, więc w szukajce jako poduszka nie wyskakuje ?

Komentowanie zablokowane